Saturday, May 17, 2014 15:07

Słów kilka o Icandoit.pl

Napisany przez admin w wtorek, Styczeń 13, 2009, 16:13
Ten wpis znajduje się w kategorii: Wszystkie . Liczba komentarzy: 1 Komentarz ..

Na początku chciałbym gorąco powitać wszystkich czytelników bloga Icandoit.pl. Nazywam się Tomasz Adamiec i to ze mną będziecie się spotykać odwiedzając tą stronę. Teraz tak króciutko o historii powstania Icandoit.pl.

Niecałe 2 lata temu zacząłem się zastanawiać jak to jest że mierzyłem wysoko, chciałem realizować swoje marzenia i plany życiowe, chciałem żyć tak jak chce a mimo wszystko ciągle napotykałem na problemy. Cały czas trapiły mnie problemy finansowe, konflikty z rodziną i innymi ludźmi a realizacja moich planów życiowych szła strasznie topornie i szybko się zniechęcałem. Postanowiłem to zmienić i przyspieszyć osiąganie celów. Wiedziałem, że najprostszym sposobem zdobywania wiedzy są informacje od osób które już tą drogę przeszły. Wtedy to pojawiła się pewna osoba, której z tego miejsca bardzo dziękuje i podrzuciła mi kilka książek z tej tematyki. Na początku podszedłem do tego sceptycznie i racjonalnie, przeczytałem i postanowiłem spróbować oprzeć swoja drogę dochodzenia o celów na doświadczeniach innych. Efekty przyszły bardzo szybko, na samym początku poprawiły się moje racje z rodziną oraz innymi ludźmi. Moja kreatywność wzrosła, zaczęły pojawiać się miliony pomysłów na dojście do celu. Realizacja wyznaczonych celów zaczęła przebiegać zgodnie z oczekiwaniami, choć zawsze pozostaje coś co można poprawić, to nie widzę już samych problemów jak to miało miejsce kiedyś, teraz widzę same rozwiązania :) . Dlatego postanowiłem podzielić się z innymi tą wiedzą. Dochodzenie do celów stało się moim hobby, czystą przyjemnością, a blog ten powstał właśnie z chęci dzielenia się tym hobby. Nie zamierza Cię tutaj przekomponowywać jak to informacje zawarte tutaj odmienią Twoje życie, masz swój rozum i racjonalnie potrafisz oddzielić informacje zupełnie Ci nie potrzebne od tych które mogą wnieś coś pozytywnego do Twojego życia. Twoja droga do Twoich celów i sukcesów jest nie powtarzalna i nikt, żadna książka, żaden kurs, żadna strona nie przejdzie jej za Ciebie. Są jednak metody które przyspieszają osiąganie celów, ja je już sprawdziłem dzięki czemu mogę się nimi podzielić z Tobą. Tutaj znajdziesz konstytucje strony Icandoit.pl, są tam informacje o tym co na tym blogu znajdziesz a czego nie znajdziesz i na jakich zasadach Icandoit.pl funkcjonuje.

To wszystko co chciałem Ci przekazać na temat tego serwisu i jego powstania, mam nadzieje ze znajdziesz na nim wiele interesujących Cię informacji. Bardzo cenie sobie kontakt z wami dlatego bardzo proszę o odpowiedzi na wpisów, będzie mi bardzo miło porozmawiać i wymienić poglądy z wami na dany temat.

Zapraszam do wspólnej rozmowy poprzez dodawanie odpowiedzi na wpis, .

1 odpowiedz na wpis “Słów kilka o Icandoit.pl”

  1. grzegorz
    2010.04.05 17:56

    Witam, nie potrafie uwierzyć ze tak mało ludzi odwiedza tą strone nie pozostawiająć sladu.Cieszę się że trafiłem na ten blog bo czegoś takiego szukałem, ludzi którzy ruszyli z miejsca i stawiają pierwsze kroki dzieląc sie swoim doświadczeniem. Ja ciągle szukam dziedziny w której będe mógł postawić swój pierwszy krok, i przedewszystkim potrzebuje inspiracji i motywacji, myśle że to będzie jedna z tych stron która wyląduje u mnie w ulubionych. Pozdrawiam załozyciela i życze nieustannych sukcesów

Dodaj odpowiedź na wpis