Saturday, May 17, 2014 15:07

Motywacja – power is back?

Tagi:
Napisany przez admin w niedziela, Czerwiec 6, 2010, 16:31
Ten wpis znajduje się w kategorii: Motywacja, Wszystkie . Liczba komentarzy: Brak komentarzy ..

Motywacja, nie raz czuliśmy, że jesteśmy niesowicie naładowani energią, która pozwala przenosić góry, nie raz też nam jej brakowało. Gdy jesteśmy czymś zainspirowani i zafascynowani, nie brak nam motywacji, problem pojawia się gdy okres fascynacji znika, a do pierwszych sukcesów, które znowu dadzą nam kopa do działania, daleka droga.

Tu jest prawdziwa sztuka, aby znaleźć w sobie siły które, pozwolą nam znowu znaleźć tą fascynacje i inspiracje która była na początku.  Od tego trzeba zacząć, od poszukania tej motywacji którą utraciliśmy. Nie jest to wcale takie proste, gdy odczuwamy ogólne zniechęcenie do robienia czego kol wiek i najchętniej, rzucili byśmy to wszystko w cholerę.

Wtedy najlepiej poszukać tej utraconej motywacji u innych osób, które działają w tej samem dziecinie, w której my utraciliśmy motywacje. Przykładowo, jeśli zajmujesz się tematyką e-biznesu, nic Cię tak nie zmotywuje do działania jak wyjazd na warsztaty z e-biznesu lub spotkanie branżowe lub oglądnięcie filmu o firmie która odniosła sukces w tej dziedzinie lub przeczytanie ksiażki z tej tematyki  lub…

Czasami brakuje nam jednak motywacji ogólnej do działania, wtedy polecam czytanie książek z tz. literatury sukcesu, szczególnie mogę polecić książki oraz audiobooki Nikodema Marszałka.

Zapraszam do wspólnej rozmowy poprzez dodawanie odpowiedzi na wpis, .

Brak odpowiedzi na wpis “Motywacja – power is back?”

Dodaj odpowiedź na wpis